El Terlemesi Ameliyatı

El terlemesi ameliyatı nasıl yapılır? El terlemesi tedavisi için klipsli ETS ameliyatı nedir? Ameliyat olanlarda sonuçları, başarı oranı nasıldır? Yan etkileri var mıdır? Yapan hastaneler, fiyatı nasıl öğrenilir?

Başarı oranı

Klipsli ETS nin en etkili olduğu bölge ellerin aşırı terlemesidir. Tedavi sonrası 100 kişiden, 99 kişide ellerde tam kalıcı kuruluk olur. 100 kişiden, 1 kişide etkisiz, kalabilir, tekrar edebilir. 20-25 dakika sonra el terlemesinden ömür boyu kurtulabilirsiniz.

Sonuçları

Çok şiddetli el terlemesi olanlarda hayal edilemeyecek derecede etkilidir. Tedavi yapıldığı anda yıllardır süren aşırı el terlemesi geçer. Bu tedaviden sonra güven kazanmış olarak evinize dönebilir ve kuru ellerle işinizde daha kolay sorumluluk alabilir, kişisel yaşantınızda rahat edebilirsiniz.

Kimlere yapılmalı

Kalıcı tedavi olmak isteyenlerde, Geçici tedavilerin yetersiz olduğu ve bunlardan bıkıldığı durumlarda, Birçok bölgede aşırı terleme olanlarda, Damlama-akma şeklinde şiddetli el terlemesi olanlarda tercih edilir.

Başka bölgelerde varsa

El terlemesi için yapılan klipsli ETS sonrası: Koltuk altı terlemesi, yüz kızarması ve ayak terlemesi kendiliğinden geçebilir. Yüz terlemesi aynı ameliyatta farklı bir yere daha klips konularak tedavi edilebilir.

Yan etkileri

100 kişiden 2-3 kişide şiddetli, 7-8 kişide hissedilir refleks terleme görülebilir. Refleks terleme: el terlemesinin durmasına tepki olarak bazı kişilerde: bel, karın, kalça, bacaklar gibi bölgelerde (genellikle bel ve göbekte) terlemenin artmasıdır. Hafif ve hissedilir derecede ise önemli bir rahatsızlık vermez. Şiddetli ise kişiyi oldukça rahatsız edebilir.

Terleme.Com © Tüm hakları saklıdır. | Yasal Uyarı