Koltuk Altı Terleme Ameliyatı

Koltuk altı terlemesi ameliyatı nasıl yapılır? Koltuk altı terlemesi tedavisi için klipsli ETS ameliyatı olanlarda sonuçları, başarı oranı nasıldır? Yan etkileri var mıdır? Yapan hastaneler, fiyatı nasıl öğrenilir?

Başarı oranı

Klipsli ETS nin en etkili olduğu bölgelerden biri koltuk altı aşırı terlemesidir. Tedavi sonrası 100 kişiden, 97 kişide koltuk altında tam kalıcı kuruluk olur. 100 kişiden, 3 kişide etkisiz, kalabilir, tekrar edebilir. 20-25 dakika sonra koltuk altı terlemesinden ömür boyu kurtulabilirsiniz.

Sonuçları

Şiddetli koltuk altı terlemesi olanlarda hayal edilemeyecek derecede etkilidir. Tedavi yapıldığı anda yıllardan beri süren aşırı koltuk altı terlemesi geçer. Bu tedaviden sonra güven kazanmış olarak evinize dönebilir ve kuru giysilerinizle işinizde daha kolay sorumluluk alabilir, kişisel yaşantınızda rahat edebilirsiniz.

Kimlere yapılmalı

Kalıcı tedavi olmak isteyenlerde, Geçici tedavilerin yetersiz olduğu ve bunlardan bıkıldığı durumlarda, 6 ayda bir botox yapılması maliyeti fazla ise, Birçok bölgede aşırı terleme olanlarda, Geniş çaplı şiddetli koltuk altı terlemesi olanlarda tercih edilir.

Başka bölgelerde varsa

Koltuk altı terlemesi için yapılan klipsli ETS sonrası: El terlemesi, yüz kızarması ve ayak terlemesi kendiliğinden geçebilir. Yüz terlemesi aynı ameliyatta farklı bir yere daha klips konularak tedavi edilebilir.

Yan etkileri

100 kişiden 1-2 kişide şiddetli, 6-7 kişide hissedilir refleks terleme görülebilir. Refleks terleme: koltuk altı terlemesinin durmasına tepki olarak bazı kişilerde: bel, karın, kalça, bacaklar gibi bölgelerde (genellikle bel ve göbekte) terlemenin artmasıdır. Hafif ve hissedilir derecede ise önemli bir rahatsızlık vermez. Şiddetli ise kişiyi oldukça rahatsız edebilir.

Terleme.Com © Tüm hakları saklıdır. | Yasal Uyarı