Yüz Terlemesi Ameliyatı

Yüz, kafa terlemesi ameliyatı nasıl yapılır? Yüz, baş terlemesi tedavisi için klipsli ETS ameliyatı olanlarda sonuçları, başarı oranı nasıldır? Yan etkileri var mıdır? Yapan hastaneler, fiyatı nasıl öğrenilir?

Başarı oranı

Klipsli ETS yüz terlemesinde çok etkilidir. Tedavi sonrası 100 kişiden, 97-98 kişide yüz ve kafada tam kalıcı kuruluk olur. 100 kişiden 2-3 kişide etkisiz, kalabilir, tekrar edebilir. 20-25 dakika sonra yüz terlemesinden ömür boyu kurtulabilirsiniz.

Sonuçları

Çok şiddetli yüz terlemesi olanlarda hayal edilemeyecek derecede etkilidir. Tedavi yapıldığı anda yıllardır süren aşırı yüz terlemesi geçer. Bu tedaviden sonra güven kazanmış olarak evinize dönebilir ve yüzde terleme olmadan işinizde daha çok sorumluluk alabilir, kişisel yaşantınızda rahat edebilirsiniz.

Kimlere yapılmalı

Kalıcı tedavi olmak isteyenlerde, Geçici tedavilerin yetersiz olduğu ve bunlardan bıkıldığı durumlarda, Birçok bölgede aşırı terleme olanlarda, Damlama-akma şeklinde şiddetli yüz ve kafa terlemesi olanlarda tercih edilir.

Başka bölgelerde varsa

Yüz terlemesi için yapılan klipsli ETS sonrası: El terlemesi, yüz kızarması ve ayak terlemesi kendiliğinden geçebilir. Koltuk altı terlemesi aynı ameliyatta farklı bir yere daha klips konularak tedavi edilebilir.

Yan etkileri

100 kişiden 18-20 kişide şiddetli, 12-15 kişide hissedilir refleks terleme görülebilir. Refleks terleme: yüz terlemesinin durmasına tepki olarak bazı kişilerde: bel, karın, kalça, bacaklar gibi bölgelerde (genellikle bel ve göbekte) terlemenin artmasıdır. Hafif ve hissedilir derecede ise önemli bir rahatsızlık vermez. Şiddetli ise kişiyi oldukça rahatsız edebilir.

Terleme.Com © Tüm hakları saklıdır. | Yasal Uyarı