Sık Sorulan Sorular

Aşırı terleme ve yüz kızarması için ameliyat gerekli mi? Ameliyat önerir misiniz? Ameliyatla terleme, kızarma geçer mi? Klipsli ETS yapan hastane, bölüm, doktor, maliyet, fiyat, ücret nedir?

Aşırı terleme ve yüz kızarması için ameliyat gerekli mi?

Her ne kadar sosyal ve psikolojik olarak çok rahatsızlık verse de, bölgesel aşırı terleme ve yüz kızarması hayati risk taşımaz. Belirti ve bulgular sadece yaşayan kişi tarafından hissedilir, yani ölçülebilir değildir. Bu nedenle mutlaka ameliyat gerekli değildir. Ancak geçici tedaviler yetersiz kalırsa veya geçici yöntemlerle uğraşmak istemezseniz ilk tercih olrak, siz ameliyatı seçebilirsiniz.

Aşırı terleme ve yüz kızarması için ameliyat önerir misiniz?

Yasal ve etik olarak böyle bir soruya cevap vermek doğru değildir. Bölgesel aşırı terleme ve ani yüz kızarması tedavisinde kalıcı sonuç sadece ameliyatla alınabilir. Fakat uygulanan tekniğe, ameliyatı yapan hekime göre sonuçlar farklı olabilir. Bu nedenle ameliyat kararı olgu ve hekimin yüz yüze mutabakatıyla, ortaklaşa verilmelidir.

Aşırı terleme ve yüz kızarması ameliyatla geçer mi?

Klipsli ETS ameliyatı ile bölgesel aşırı terleme ve yüz kızarması vakaların büyük çoğunluğunda geçer. Ancak az da olsa bazı vakalarda geçmeyebilir, tekrar edebilir. Bölgelere göre başarı oranlarını ilgili sayfalarda inceleyebilirsiniz.

Aşırı terleme tedavisi için hangi bölüme, doktora gidilir?

Bölgesel aşırı terleme için Dermatoloji ve Göğüs Cerrahisi bölümlerine gidebilirsiniz. ( İnceleyin! )

Yüz kızarması tedavisi için hangi bölüme, doktora gidilir?

Yüz Kızarması için Dermatoloji, Psikiyatri, Göğüs Cerrahisi bölümlerine gidebilirsiniz. ( İnceleyin! )

Klipsli ETS ameliyatı yapan hastane önerir misiniz?

Etik değerlere uygun olmadığı için, doktora veya hastane önerisinde bulunmam doğru değildir. Hangi doktora tedavi olacağınızı, başka kaynaklardan sizin araştırmanız gerekir.

Klipsli ETS ameliyatı fiyatı, maliyeti, ücreti nedir?

Ameliyat maliyetini yapan bölüm ve doktorlara sorabilirsiniz. Ben bir süre dinlenmek için ameliyatları bıraktım.

Siz muayene, tedavi, ameliyat yapıyor musunuz?

2004 yılından bu yana sadece aşırı terleme ve yüz kızarması tedavisi ile uğraşıyorum. Sizin problemlerinizi biliyorum ve sizi anlıyorum. Onbinlerce yoruma, mesaja cevap verdim. Binlerce kişiye telefonla bilgi verdim. Binlerce vakaya ameliyat yaptım ve fiziksel olarak olmasa da, ruhsal olarak çok yoruldum. Bu nedenle bir süre dinlenmek istiyorum.

Şimdilik hasta bakmıyorum, muayene, tedavi, ameliyat yapmıyorum, yorum, mesaj, telefon cevaplamıyorum. Dinlenme sonrası kendimde o gücü bulursam tekrar çalışmaya başlayabilirim.

Siz tedavi yapmıyorsunuz, ancak yine de sizin fikrinizi alabilir miyiz? Aşırı terleme ve yüz kızarması tedavisi ile ilgili fikirlerimi sadece sitemdeki makalelerden takip edebilirsiniz.