Yasal Uyarı

Bu sitede sağlık hizmeti verilmemektedir. Sadece ziyaretçileri aydınlatmak ve bilgilendirmek amacıyla tıbbi makaleler yayınlanmaktadır. Güncel olmayan bilgilerin ziyaretçi tarafından hekime danışılarak kontrol edilmesi gerekir.

Bu sitedeki yazılar yazarın bilgi ve deneyimlerinin aktarımı ile konu hakkındaki diğer kaynaklardan ibarettir. Sitedeki bilgiler hiçbir şekilde hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Tanı ve tedavi mutlaka doktor (hekim) tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir.

Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi yöntemleri hızla değişmektedir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan farklı teknik bilgiler ve değişik uygulamalar da olabilir. Tanı ve tedavide hekimin kişisel deneyimi ile yetenekleri belirleyici bir faktördür. Bu nedenle aynı konu hakkında farklı görüşlerin olması mümkündür.

Siteyi ziyaret eden tüm kullanıcılar bu yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar. Makalelere yapılan yorumların sorumluluğu gönderen kişiye aittir. Siteden linkler ile ulaşabileceğiniz diğer siteler için onların uyarılarına dikkat ediniz.

Telif hakkı ve mülkiyet

Yazarın yazılı izni olmadan; bu site içerisindeki bir makalenin tamamı başka bir yerde yayınlanamaz, başka bir mecraya kopyalanamaz ve başka amaçlar için kullanılamaz.

Bu sitedeki makalelerden site adı verilerek ve alıntı olduğu belirtilerek Fikir ve Sanat Eserleri Kanununa uygun kısa alıntı yapılabilir.

Terleme.Com © Tüm Hakları Saklıdır.
| Yasal Uyarı |